Pozwól sobie podarować radość
z dobrze przeprowadzonej kampanii marketingowej

Drukarnia Amicus


Miła 19

83-220 Skórcz

Numer telefonu: +48 792 720 712

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Lakierowanie UV


Krótki opis firmy Lakierowanie UV

Połyskliwe wykończenie drukowanej powierzchni za pomocą lakieru to świetna opcja podkreślenia efektu na banerze czy innej formie reklamy. Idąc w tym kierunku oraz odpowiadając na zapotrzebowanie swoich klientów, Drukarnia Amicus Skórcz oferuje jako swoją usługę profesjonalne lakierowanie za pomocą UV. Dzięki tej technologii można uzyskać efekt o wiele bardziej atrakcyjny dla odbiorcy, a jednocześnie trwający przez dłuższy czas.

Lakierowanie UV nazywane jest także uszlachetnianiem druku. Jego atutem jest fakt, że można stosować ten sposób na różnego rodzaju powierzchniach, w zależności od zapotrzebowania. Jest to także rozwiązanie, które można wykonać dosłownie w parę chwil. Zastosowany lakier natychmiast po nałożeniu na wybraną powierzchnię zostaje w kilka sekund utwardzony za pomocą energii z promieniowania UV. Daje to efekt, który można porównać do laminowania. 

W ofercie wspomnianej drukarni można uzyskać różne stopnie połysku oraz matu. Zastosowanie promieniowania UV pozwala na zabezpieczenie powierzchni przed czynnikami z zewnątrz, a także podnosi walory estetyczne całości. 

Inne firmy niedaleko

DOWAN Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk

Wizytówka >

Agroturystyka Koziołkowo

Bartoszylas 43B, Stara Kiszewa

Wizytówka >