Pozwól sobie podarować radość
z dobrze przeprowadzonej kampanii marketingowej

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz


Pankiewicza 1

00-696 Warszawa

Numer telefonu: 22 243 48 37

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Adwokat rozwodowy


Krótki opis firmy Adwokat rozwodowy

Małżonkowie, mając nadzieję na uratowanie związku, decydują się na terapię, wspólny wyjazd czy inne rzeczy, które pozwoliłyby odbudować dawną więź. Czasami to pomaga. Kiedy jednak dojdzie między nimi do rozpadu pożycia małżeńskiego, czyli kiedy zaniknie więź emocjonalna, fizyczna czy gospodarcza, mogą wtedy wystąpić z wnioskiem o rozwód.

Znane są przypadki, kiedy jedna ze stron nie chce dopuścić do rozpadu małżeństwa, uciekając się do ujawniania najbardziej intymnych, często niewygodnych szczegółów z życia związku. Generuje to tylko niepotrzebny stres i przedłuża rozprawę. Sąd musi bowiem być pewien, że małżeństwo nie ma żadnych perspektyw na przyszłość. Jeśli istnieje, chociażby cień szansy na to, że małżonkowie mogliby się porozumieć, wówczas sąd może nie wyrazić zgody na rozwód i tym samym oddalić powództwo. 

W takiej sytuacji niezbędny może się okazać adwokat rozwodowy. Na terenie Warszawy działa szereg kancelarii, w tym ta ze strony adwokatkkm.pl. Podczas spotkania z prawnikiem dowiesz się m.in., jak wygląda sprawa rozwodowa, jak się do niej przygotować i kogo powołać na świadka.

Inne firmy niedaleko

Budka4u

Piłsudskiego 4e, Warszawa

Wizytówka >