Pozwól sobie podarować radość
z dobrze przeprowadzonej kampanii marketingowej

Autokolor Ukleja


Nowa Wieś Ujska 59B

64-850 Ujście

Numer telefonu: +48672830530

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Lakier w sprayu do samochodu


Krótki opis firmy Lakier w sprayu do samochodu

Prezentowana firma z siedzibą w m. Ujście oferuje specjalistyczne środki potrzebne do  wykonania profesjonalnych napraw blacharsko-lakierniczych. W ciągłej sprzedaży są podkłady:

  • akrylowe, które odznaczają się krótkim czasem schnięcia. Preparaty można aplikować na różne rodzaje podłoży: metalowe, aluminiowe, plastikowe. Artykuły są łatwe w szlifowaniu na mokro oraz na sucho. Ten rodzaj wypełniaczy daje najlepsze efekty podczas nakładania ich w temperaturze pokojowej,
  • reaktywne, stosowane do przygotowania powierzchni przed wykonaniem głównych prac lakierniczych. Najważniejszą zaletą tych antykorozyjnych podkładów jest zwiększenie przyczepności na trudnych powierzchniach obróbkowych,
  • epoksydowe, które można stosować bez konieczności szlifowania. Nakładane są bezpośrednio na blachę karoserii pod lakier w sprayu do samochodu.

Podkłady dostępne są na stronie internetowej sklep.ukleja.com.pl. Pod tym adresem znajdują się również narzędzia i systemy lakiernicze renomowanych producentów, m.in. Duoxone.

Inne firmy niedaleko

AGCO Sp. z o.o.

Poznańska 5, Paczkowo

Wizytówka >

KJ Studio

Promienna 23 /21, Piła

Wizytówka >