Pozwól sobie podarować radość
z dobrze przeprowadzonej kampanii marketingowej

Kamienica6


Plac Kościuszki 6

95-070 Aleksandrów Łódzki

Numer telefonu: 735161534

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Kamienica6 | Sala bankietowa Zgierz


Krótki opis firmy Kamienica6 | Sala bankietowa Zgierz

Imprezy okolicznościowe wymagają przede wszystkim dwóch rzeczy – odpowiednio dużej sali, dostępnej w najdogodniejszym terminie, a także dobrego cateringu, który będzie rozpieszczać podniebienia gości. Taka sala bankietowa nieopodal Zgierza znajduje się w restauracji Kamienica nr 6. To elegancka restauracja o odpowiednio dużej powierzchni, dzięki czemu każde przyjęcie będzie udane.

Jej goście mają do dyspozycji nie tylko 150 m2 powierzchni, taras i balkon, ale też profesjonalną obsługę, która zajmie się tym, aby na stołach nie zabrakło przekąsek, jak i kompletnych posiłków. Te zaś zachwycą nie tylko wykwintnym smakiem, ale też niepowtarzalnym sposobem dekorowania. W razie potrzeby restauracja dysponuje również pokojami dla gości, więc nie będzie problemu z noclegiem.

To tylko niektóre z zalet, jakimi może poszczycić się ten lokal. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na jego stronę internetową i przejrzeć prezentowaną ofertę. Z tą restauracją każda impreza okolicznościowa będzie udana! Należy jednak pamiętać, by rezerwować sale z odpowiednim wyprzedzeniem.

Inne firmy niedaleko

Xfelgi.pl

Piotrkowska 4C, Poniatów

Wizytówka >

ABC-BOBASA

Słoneczna 37, Brzeziny

Wizytówka >

Hydrauliko.pl

Piotrkowska 103/105, Łódź

Wizytówka >